foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

konk matW ostatnim czasie w naszym regionie odbyły się dwa powiatowe konkursy matematyczne, w których brali udział nasi uczniowie. 18 maja w SP 3 w Choszcznie w konkursie matematyczno-przyrodniczym reprezentowali nas piątoklasiści: Maciej Grabowicz, Wojciech Budny i Nikodem Hyba. A 26 maja w ZS w Reczu gimnazjaliści: Bartosz Grabowicz, Oliwia Musiał i Oliwia Krzyżaniak. Oliwka Krzyżaniak w indywidualnych rozgrywkach uklasyfikowała się tuż za podium, czyli na IV miejscu.   
Ale to nie koniec sukcesów matematycznych. W tym roku szkolnym uczeń kl. III gimnazjum Szymon Bujowski został finalistą wojewódzkiego konkursu przedmiotowego, który odbył się w Szczecinie.
Wszystkim geniuszom matematycznym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!  

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved