rekord1 czerwca o godz.10 wszyscy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskiej akcji: „ Jak nie czytam, jak czytam”, której celem jest promocja czytelnictwa i biblioteki szkolnej. Uczniowie zgromadzili się na szkolnym boisku i placu zabaw by przez godzinę miło spędzić czas z ulubioną książką. Wszyscy chętnie przyłączyli się do akcji udowadniając, że czytanie książek to wielka przyjemność i dobry sposób na spędzanie wolnego czasu. Przed rozpoczęciem bicia rekordu szkolna biblioteka przeżyła prawdziwe  oblężenie, uczniowie wypożyczali nowości zakupione w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”. Bardzo cieszymy się, że mamy tak wielu czytelników!