piknik8 czerwca wybraliśmy się wraz z naszymi wychowawczyniami  na piknik do Bukwicy. Po przyjeździe na miejsce rozlokowaliśmy na trawie koce i sprzęt sportowy. Następnie graliśmy  w piłkę nożną, skakaliśmy na skakankach. Chętni grali w gry planszowe i tenisa stołowego. Korzystaliśmy też ze sprzętu rekreacyjnego na placu zabaw. Później zjedliśmy kiełbaski z grilla przygotowane przez nasze mamy. Świetnie smakowały na świeżym powietrzu. Pani sołtys poczęstowała nas słodkościami. Na koniec wybraliśmy  się na podwórze do  naszego  kolegi Huberta, gdzie widzieliśmy konie i małego źrebaka. Cały czas towarzyszyła nam piękna pogoda i dobry humor. Wróciliśmy do domu w radosnych nastrojach. Wszystkim mamom i Pani sołtys Bukwicy serdecznie dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu pikniku.