policjaAby były bezpieczne i  rozsądnie spędzone przez  uczniów  naszej szkoły  zaproszono przedstawicieli policji z Posterunku w Pełczycach oraz  Komendy  Powiatowej Policji w Choszcznie. Uczniowie  klas młodszych  rozmawiali o bezpieczeństwie nad wodą , na podwórku oraz w domu. A uczniowie klas starszych zostali poinformowani o  konsekwencjach popełnienia czynu karalnego i skutkach demoralizacji oraz zapoznali  się z przepisami zawartymi w Ustawie o Postępowaniu w Sprawach Nieletnich dotyczących przeciwdziałania wszelkim objawom demoralizacji i przestępczości osób nieletnich.