foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

wakacje1W czwartek, 22 czerwca, sześciolatki pożegnały się z przedszkolem. Uroczysty apel rozpoczęli pięknie zatańczonym polonezem.  Oglądający taniec goście nie kryli wzruszenia.  Po tańcu dzieci zaprezentowały część artystyczną składającą się z wierszyków, piosenek, scenek.  Wszystko pięknie się udało. Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy i prezenciki wieńczące ich naukę w zerówce. Po tej części apelu do głosu doszli rodzice. Przedstawicielki rodziców odczytały podziękowanie Dyrekcji szkoły oraz wychowawczyni klasy za całoroczną pracę i wysiłek włożony w wychowanie ich pociech. Były kwiaty i brawa od rodziców. Po apelu dzieci wraz z rodzicami zaprosiły wychowawczynię i Dyrekcję szkoły na słodki poczęstunek.
Za dwa miesiące wszyscy spotkają się już w pierwszej klasie.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved