wakacje1W czwartek, 22 czerwca, sześciolatki pożegnały się z przedszkolem. Uroczysty apel rozpoczęli pięknie zatańczonym polonezem.  Oglądający taniec goście nie kryli wzruszenia.  Po tańcu dzieci zaprezentowały część artystyczną składającą się z wierszyków, piosenek, scenek.  Wszystko pięknie się udało. Na zakończenie dzieci otrzymały dyplomy i prezenciki wieńczące ich naukę w zerówce. Po tej części apelu do głosu doszli rodzice. Przedstawicielki rodziców odczytały podziękowanie Dyrekcji szkoły oraz wychowawczyni klasy za całoroczną pracę i wysiłek włożony w wychowanie ich pociech. Były kwiaty i brawa od rodziców. Po apelu dzieci wraz z rodzicami zaprosiły wychowawczynię i Dyrekcję szkoły na słodki poczęstunek.
Za dwa miesiące wszyscy spotkają się już w pierwszej klasie.