foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

polonezZakończyliśmy rok szkolny 2016/2017 uroczystą akademią. Przede wszystkim pożegnaliśmy najstarszych gimnazjalistów, którzy od nowego roku szkolnego uczyć się będą w innych szkołach: liceach, technikach, szkołach zawodowych.
Wzorem lat ubiegłych swoją uroczystość gimnazjaliści rozpoczęli polonezem. To była uczta dla oczu – zatańczyli pięknie.  Podczas gali wręczano absolwentom świadectwa i certyfikaty. Dwóch uczniów otrzymało świadectwo z wyróżnieniem: Szymon Bujowski i Bartosz Grzyb, a rodzice listy gratulacyjne. Nagrodzono także absolwentów, którzy godnie reprezentowali szkołę w konkursach i zawodach sportowych. Tuż po wręczeniu nagród absolwentom  nagradzano świadectwami z wyróżnieniem i dyplomami uczniów z klas IV-VI.
Po części oficjalnej gimnazjaliści zaprezentowali się w programie artystycznym, który przypomniał codzienne, trudne życie szkolne braci uczniowskiej.
Akademię zakończyło wręczenie podziękowań wszystkim sponsorom szkoły, dzięki którym możliwa była realizacja wielu szkolnych przedsięwzięć i imprez.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved