rozp rokuW tym roku wakacje zostały nieznacznie przedłużone. Wróciliśmy do szkoły w poniedziałek 4 września.
Corocznie apel inaugurujący nowy rok szkolny poprzedzony jest mszą św., tak też było w tym roku. Zaraz potem powitaliśmy władze gminne, rodziców i wszystkich uczniów, zwłaszcza tych, którzy rozpoczynają naukę w klasie pierwszej. W nowej sytuacji szkolnej znaleźli się uczniowie obecnej klasy siódmej. Jeszcze rok temu byliby w gimnazjum. Teraz kontynuują naukę w szkole podstawowej.
Podczas apelu popłynęły z wielu ust życzenia na nadchodzący rok szkolny. Życzenia wytrwałości, dobrego wykorzystania czasu przeznaczonego na naukę, jak najwyższych ocen szkolnych i sukcesów w egzaminach, konkursach, zawodach.
Szkoła jest dla nas miejscem otwartym i przyjaznym, a to z pewnością pomoże nam, ze wsparciem rodziców, w osiąganiu wyznaczonych celów. Zatem, czas START!