wykopki28 października 2017 r. przedszkolaki i uczniowie klas I –III udali się do Bukwicy, gdzie odbyło się
„Święto Pieczonego Ziemniaka”. Uczniowie obserwowali urządzenia rolnicze służące do wykopywania ziemniaków, zbierali najpiękniejsze i najzabawniejsze okazy .Oprócz tego dzieci miały okazję wziąć udział w licznych zabawach i konkurencjach sportowych, Kulminacyjnym punktem było oczywiście zajadanie się upieczonymi w ognisku kiełbaskami i ziemniakami Pobyt na świeżym powietrzu zrobił swoje, gdyż apetyt dopisywał dzieciom. Spotkanie było bardzo udane i na pewno pozostanie w pamięci. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas przyniósł wszystkim wiele radości i dostarczył pozytywnych wrażeń. Ten jesienny dzień pachnący pieczonym ziemniakiem na pewno wszyscy będą długo pamiętać. Bardzo dziękujemy Pani Jadwidze Butkiewicz za ponowne zorganizowanie fantastycznej imprezy dla naszych uczniów.
Wychowawcy oraz uczniowie klas 0-III.