suW środę, 5 października, uczniowie klas IV-VI i gimnazjaliści, w demokratycznych wyborach głosowali na swoich kandydatów do Rady Samorządu Uczniowskiego.
Można było głosować podczas dwóch przerw. Komisja Wyborcza posiadała listy wyborcze z poszczególnych klas, na których każdy głosujący musiał się podpisać, po czym otrzymywał kartę do głosowania. Karta zawierała osiem nazwisk kandydatów. Dokonując wyboru należało postawić krzyżyk obok nazwiska swojego kandydata, a następnie wrzucić kartę do urny wyborczej.
Do głosowania uprawnionych było 121 uczniów. Głos oddało 105 uczniów. W wyniku głosowania w skład rady Samorządu Uczniowskiego weszli:
Borsiak Agata
Hobbelink Norbert