pasow23 listopada uczniowie klasy pierwszej w obecności dyrekcji szkoły, nauczycieli, zaproszonych gości, rodziców, koleżanek i kolegów z klas 0 – III zostali uroczyście przyjęci w poczet uczniów Szkoły Podstawowej w Lubianie. W krótkim programie artystycznym zaprezentowali swoje zdolności aktorskie i wokalne. Następnie złożyli przyrzeczenie, iż będą pilnymi i wzorowymi uczniami i będą pomagać młodszym i słabszym. Na nową szkolną drogę otrzymali upominki, które ufundowała Rada Rodziców i Bank PKO w Barlinku. Rodzice natomiast przygotowali dla swoich pociech słodki poczęstunek.