Szkoła Podstawowa w Lubianie - „Witaj wiosno”

wiosna1121 marca, to oczywiście pierwszy dzień wiosny. Nie mogło więc zabraknąć w naszej szkole pochodu witającego zieloną porę roku, wspólnego szaleństwa na wiejskim placu zabaw, szukania oznak przebudzenia przyrody po zimowym letargu. Natomiast dzień później wszystkie dzieci z klas 1-3 oraz zerówka odwiedziły pełczycki dom kultury, aby obejrzeć spektakl o wiosennych kłopotach bałwanka. Niesamowitą niespodzianką była obecność na scenie dwóch uczennic naszej szkoły: Igi i Majki Sobieraj. Bardzo miło było oglądać młode, rozśpiewane aktorki. Tematyka wiosenna o budzącej się przyrodzie, w otoczeniu jak zawsze pięknej scenografii przysporzyła naszym uczniom cudownych estetycznie wrażeń.