muzykaPod koniec maja wszyscy uczniowie z klas 1 -3 oraz przedszkolaki z oddziału „0” odwiedziły choszczeńską Szkołę Muzyczną. Odbył się tam cudowny koncert pt. „Muzyczna podróż”. Zaczarowana lokomotywa zabrała dzieci z Lubiany w magiczną podróż po całym świecie by pokazać melodie, instrumenty, czy przeboje charakterystyczne dla wybranego kraju. Odwiedziliśmy Argentynę, Francję, Hiszpanię i wiele innych ciekawych miejsc. A wszystko to za sprawą pięknej gry i czasem tańca uczniów tej szkoły.
Dziękujemy za zaproszenie !