18 czerwca z rodzicami i wychowawczynią udaliśmy się na wycieczkę do miasteczka westernowego w Zieleniewie oraz do Kołobrzegu.
Szybko przekonaliśmy się, że Park Rozrywki w Zieleniewie oprócz atrakcji prosto z Dzikiego Zachodu oferuje także mnóstwo innych rewelacji. To miejsce pochłonęło nas całkowicie.
Zaraz po przyjeździe zajęła się nami przewodniczka w kowbojskim stroju. Oprowadziła nas wszędzie tak, żebyśmy mogli skorzystać z wszystkich atrakcji jakie posiada to miejsce. Na wielohektarowym terenie można zedrzeć buty, tyle jest fajnych miejsc. Jeździliśmy bryczką, wagonikami z beczek, jeździkami i kładami, ujeżdżaliśmy byka, zwiedzaliśmy mini zoo, odwiedziliśmy saloon z pamiątkami. Obejrzeliśmy też mrożące krew w żyłach kowbojskie pokazy kaskaderskie, po których ukłonił nam się nie tylko kowboj, ale także koń. To było ciekawe show. Oprócz tych atrakcji skorzystaliśmy z wszystkich możliwych samochodzików, zdobywaliśmy prawo jazdy jeżdżąc na hulajnodze, przetaczaliśmy się w wielkiej beczce, a także w wielkich kulach na wodzie. Kilka osób z naszej ekipy skutecznie podjęło próbę przejazdu rowerem na linie! Wśród tych osób była odważna Oliwka!

Po tych przeżyciach, które minęły jak z bicza trzasł, udaliśmy się do salonu na obiad. Podjedliśmy. Jeszcze tylko zakupy w sklepie westernowym i podziękowaliśmy z pobyt w Parku Rozrywki. Można rzec, że przeżyliśmy tam niezapomniane chwile. Ruszyliśmy do Kołobrzegu.
Kołobrzeg znany jest wszystkim jako piękne uzdrowisko nad Bałtykiem. Pierwsze, co przyszło nam do głowy to plaża, wspaniała woda / ktoś szepnął, że najzimniejsza na polskim wybrzeżu/ i latarnia morska. Po kilku chwilach już widzieliśmy piękne miasto, zjedliśmy lody i przeszliśmy plażą do latarni morskiej. Pokonaliśmy 110 schodków i oglądaliśmy morze, plażę i miasto z góry. Piękny widok. Warto było.
Pobyt na plaży także uznaliśmy za udany. Pod okiem swoich rodziców większość z nas skorzystała z kąpieli. Potwierdziły się słowa „najzimniejsza”, ale co tam zimna woda, przecież jesteśmy twardzi.
Wiadomo, że to co dobre szybko się kończy. Przyszedł czas odjazdu. Pożegnaliśmy Kołobrzeg, jeszcze raz pomachaliśmy kowbojom w Zieleniewie i wróciliśmy szczęśliwie do domu. Szczęśliwie i w dobrych humorach. Podziękowaliśmy sobie nawzajem. To był dzień pełen przygód, obfitujący w dobrą zabawę, dzień z rodzicami i naszą panią wychowawczynią. Udany. Chcemy jeszcze!