zak rokuPodczas uroczystego apelu uczniowie klas I-III pożegnali rok szkolny i rozpoczęli wakacje. Tego dnia uczniowie klas trzecich ukończyli pierwszy etap edukacji. Wszyscy otrzymali świadectwa z promocją do klasy czwartej. Kilkoro uczniów obu klas trzecich zostało szczególnie wyróżnionych - z rąk Dyrektora oraz wychowawczyni klasy otrzymali nagrody książkowe za wyniki w nauce. Nagrody przyznano także za 100% frekwencję, wyniki w sporcie oraz nagrodę dla najlepszej czytelniczki z rąk pani bibliotekarki. Przez rok szkolny dzieci oszczędzały w SKO więc systematyczne oszczędzanie również zostało uhonorowane. PKO Bank Polski, wraz ze szkolną opiekunką SKO, przygotował niespodzianki dla najlepszych. Natomiast w klasach wszyscy uczniowie wraz ze świadectwami otrzymali okolicznościowe medale ukończenia klas.

Po wręczeniu nagród przyszedł czas na występy artystyczne uczniów klas trzecich, którzy wspominali młodsze lata szkolne, chwalili się zdobytą wiedzą oraz serdecznie podziękowali rodzicom, dyrekcji szkoły oraz wychowawczyniom za trud wychowania. Część artystyczna obfitowała też w piosenki, które pięknie odśpiewały wszystkie dzieci obecne na apelu. Młodsi koledzy udzielili uczniom wakacyjnych rad i przestróg, aby wszyscy szczęśliwie, cali i zdrowi stawili się 3 września na rozpoczęciu roku szkolnego, a także pożegnali trzecioklasistów pięknymi życzeniami i upominkami. SZCZĘŚLIWYCH WAKACJI!