foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

bzPaździernik to miesiąc bibliotek szkolnych. W związku z tym, do naszej biblioteki zawitały nowości książkowe. Jest ich aż 113!
Spośród tych 113 pięknych, nowych, ciekawych książek na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Są oczywiście np. romanse, książki przygodowe, kryminalne i wasze ulubione – fantasy. Nowości można już wypożyczać.
Nie zapominajmy jednak o starych książkach, które także możecie wypożyczać. Są równie ciekawe i wciągające jak te nowe, na pewno któraś z nich was zainteresuje!
Recenzje niektórych książek z biblioteki możecie znaleźć w niektórych numerach naszej szkolnej gazetki ,,Ośmiorniczka”. Starsze wydania również znajdziecie w bibliotece, na półce z czasopismami.
Podsumowując, po prostu zapraszamy do biblioteki!

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved