bzPaździernik to miesiąc bibliotek szkolnych. W związku z tym, do naszej biblioteki zawitały nowości książkowe. Jest ich aż 113!
Spośród tych 113 pięknych, nowych, ciekawych książek na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Są oczywiście np. romanse, książki przygodowe, kryminalne i wasze ulubione – fantasy. Nowości można już wypożyczać.
Nie zapominajmy jednak o starych książkach, które także możecie wypożyczać. Są równie ciekawe i wciągające jak te nowe, na pewno któraś z nich was zainteresuje!
Recenzje niektórych książek z biblioteki możecie znaleźć w niektórych numerach naszej szkolnej gazetki ,,Ośmiorniczka”. Starsze wydania również znajdziecie w bibliotece, na półce z czasopismami.
Podsumowując, po prostu zapraszamy do biblioteki!