egzamin

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

Szkolne filmy

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

projNa zajęciach biologiczno – chemicznych „Uczymy się przez doświadczenia i obserwacje” realizowanych w ramach projektu „Nowoczesna szkoła drogą do sukcesu” uczniowie wykonywali doświadczenia z mieszaninami jednorodnymi i niejednorodnymi. Przygotowaliśmy stanowiska do pracy, odczynniki oraz sprzęt i szkło laboratoryjne. Uczniowie w grupach mieszali substancje i na podstawie obserwacji określali ich gęstość. Wiele ciekawych spostrzeżeń wywnioskowaliśmy podczas mieszania różnych substancji, które są dostępne w naszych kuchniach. Podczas kolejnych zajęć zorganizowaliśmy konkurs na „Mistrza pierwiastków chemicznych”. Korzystając z ćwiczeń interaktywnych odgadywaliśmy symbole pierwiastków. Po zaciekłej walce, kilku dogrywkach i coraz większym stopniu trudności „Mistrzem pierwiastków chemicznych” został … Bartosz Jabłoński z klasy VIII.

dz

Koronawirus