foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

Egzamin ósmoklasisty

egzamin 2021

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

rekrutacja

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

projNa zajęciach biologiczno – chemicznych „Uczymy się przez doświadczenia i obserwacje” realizowanych w ramach projektu „Nowoczesna szkoła drogą do sukcesu” uczniowie wykonywali doświadczenia z mieszaninami jednorodnymi i niejednorodnymi. Przygotowaliśmy stanowiska do pracy, odczynniki oraz sprzęt i szkło laboratoryjne. Uczniowie w grupach mieszali substancje i na podstawie obserwacji określali ich gęstość. Wiele ciekawych spostrzeżeń wywnioskowaliśmy podczas mieszania różnych substancji, które są dostępne w naszych kuchniach. Podczas kolejnych zajęć zorganizowaliśmy konkurs na „Mistrza pierwiastków chemicznych”. Korzystając z ćwiczeń interaktywnych odgadywaliśmy symbole pierwiastków. Po zaciekłej walce, kilku dogrywkach i coraz większym stopniu trudności „Mistrzem pierwiastków chemicznych” został … Bartosz Jabłoński z klasy VIII.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Centrum Usług Wspólnych w Pełczycach

Lokalizacja

Biblioteka szkolna na Facebooku


bibl

Doradztwo zawodowe

dz

Koronawirus

nz

 

nfz

korona1

korona2

 

 

Apel do Rolników

rolnik

Projekty i współpraca

dbi

2021 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved