foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

rekrutacja

Szkolne filmy

film

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

biegipDnia 10.10.2019r. w Pełczycach odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe na stadionie w Pełczycach. W zawodach wzięły udział: SP Lubiana, SP Pełczyce, SP Będargowo, SP Chrapowo, SP Drawno, SP nr 1 Choszczno, SP nr 3 Choszczno.
Nasza szkoła w Igrzyskach Dzieci zajęła w kategorii chłopców V miejsce i w kategorii dziewcząt IV miejsce.
W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii dziewcząt zajęliśmy IV miejsce, natomiast okazaliśmy się bezkonkurencyjni w koronnym biegu chłopców na 1000 m i zostaliśmy Mistrzami Powiatu.


Bezpośredni pojedynek toczyliśmy z SP nr 3 Choszczno. W czasie trwania wymiany pałeczki sztafetowej na kolejnych zmianach, raz prowadziła SP nr 3 Choszczno, raz SP Lubiana. Na ostatniej zmianie traciliśmy do przeciwnej drużyny 20 m, wtedy swoją determinację i siłę pokazał uczeń Kacper Twardowski, który wyprzedził ucznia z SP 3 nr Choszczno i tym samym przybiegł pierwszy na linię mety, dając nam zwycięstwo.
Cała drużyna: Oskar Magiera, Kacper Twardowski, Wiktor Pohlenz, Wojciech Kowalczyk, Marcin Surdacki, Konrad Szczepański, Gabriel Czernecki, Kacper Kiełek, Samuel Pańka, Kacper Skwarek, Maciej Grabowicz i Nikodem Hyba wykonali tytaniczną pracę i dali z siebie wszystko, aby wygrać drużynowy bieg. Brawo drużyna!!!! Jesteście Mistrzami!!!!
Warto zaznaczyć również, że pozostali uczestnicy biegu we wszystkich konkurencjach pobiegli na miarę swoich możliwości, każdy dzielnie i z poświęceniem walczył o każdy metr trasy dla drużyny. Należą do nich:
Zuzanna, Abraś, Marita Hintz, Wiktoria Szulczewska, Joanna Wąż, Jaśmina Borowczyk, Natasza Kądziołka, Aleksandra Kłos, Hanna Kwiecińska, Aneta Leszkiewicz, Lena Orzeł, Zuzanna Szmurło, Kinga Zakrzwsaka, Karolina Gad, Nikola Rabenda, Aleksandra Mastalerz, Tatiana Surdacka, Ania Warych, Karolina Gdula, Julia Głuchowska, Beata Nęckowska, Amelia Kwilińska, Zofia Warych, Julia Jaroszewska, Amelia Stachowska, Wiktor Worach, Filip Gawlik, Patryk Hintz, Michał Głowacki, Aleksander Jaśkowiec, Michał Kowalski, Hubert Butkiewicz, Nikodem Rajczyk, Dominik Krzyżaniak, Bartosz Twardowski, Jakub Pruc i Amadeusz Zaczkiewicz.
Dziękujemy wszystkim uczniom za godne reprezentowanie szkoły w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zachęcamy, także innych uczniów do udziału w kolejnych zawodach, ponieważ sport wzmacnia ciało, uczy wytrwałości i pokory , dodaje pewności siebie i umacnia więzi.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Lokalizacja

Doradztwo zawodowe

dz

Koronawirus

nz

 

nfz

Biblioteka

biblio

Projekty i współpraca

dbi

2020 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved