foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

pejzazJesień to malownicza pora roku, obdarowująca nas swoimi darami. Wychodząc naprzeciw jej pięknu, w świetlicy szkolnej został ogłoszony konkurs pt. "Pejzaż jesienny". Dzieci ze szkoły oraz z przedszkola dostarczyły na konkurs 41 prac.
Wszystkie prace są wyjątkowe, kolorowe, zrobione z wykorzystaniem różnych technik plastycznych. Dlatego też po burzliwej dyskusji, zostały wyłonione prace sześciu uczniów i przedszkolaków. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved