foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

książkiŚwięty Mikołaj zawitał również do naszej szkolnej biblioteki. Otrzymaliśmy 47 nowości wydawniczych, atrakcyjnych tytułów dla młodszych i starszych uczniów. Wszystkie nowe książki już są dostępne dla czytelników. Polecam dla najmłodszych książki:” Opowieści z Doliny Muminków”, „ Miłość”,” Okruszki”, „O Wilku, który podróżował po świecie”. Starsi uczniowie mogą przeczytać całe serie najpopularniejszych polskich kryminałów. Wszystkich czytelników zapraszam do biblioteki. Na pewno każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Niech 2020 będzie rokiem z KSIĄŻKĄ!

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2020 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved