foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

ekopatrolW ramach działań projektu „Eko-Agenci z Lubiany na ratunek przyrodzie” Programu Grantowego ENERIS od września do listopada w Lubianie i okolicznych wioskach działają Ekopatrole, których celem jest ochrona przyrody w naszym regionie. Grupy Ekopatroli dokonują obserwacji stanu środowiska oraz podejmują działania: likwidują dzikie wysypiska śmieci, dokarmiają ptactwo, jeże,  dziką zwierzynę, wykonują karmniki dla ptaków, zbierają pokarm dla ptactwa zimującego, grabią liście kasztanowców… Działań jest wiele, ale najważniejsze są efekty… 06.10.2016 r. ruszyliśmy z akcją informacyjną w środowisku lokalnym – rozdaliśmy ulotki informacyjne „Co odpadach wiedzieć wypada?” oraz naklejki „Ekobohater” dla mieszkańców, którzy prezentują postawy ekologiczne. W grupach Ekopatroli Eko-Agentów jest coraz więcej… Ty tez możesz nim zostać! Przyłącz się do nas!

 

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved