foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

wolontariat1Po bardzo długim czasie nasi wolontariusze odwiedzili zaprzyjaźnionych podopiecznych Ośrodka  Opiekuńczo- Wychowawczego w Stargardzie. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Gry i zabawy urozmaiciły spędzony czas. Nie brakowało również wspólnych  rozmów i wspomnień, bo to już pięć lat naszej znajomości. Mamy nadzieję, iż nadal będzie ona w tak piękny sposób się rozwijała i przynosiła obopólne  korzyści.  

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved