foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

wycieczka g20.10.2016 r. uczniowie klasy IV SP wzięli udział w uroczystym otwarciu Ścieżki Edukacji Ekologicznej ENERIS w Gorzowie Wlkp. Jak ważna jest ekologia w życiu człowieka wie większość z nas. Każdy z nas wie, że o środowisko naturalne należy dbać. Co możemy robić z odzyskanych surowców? I z czego zrobione są nasze ubrania? Na te ciekawe pytania opowiedzieliśmy podczas interesującej i niecodziennej lekcji przyrody, która odbyła się na terenie firmy ENERIS Surowce, gdzie otworzono Ścieżkę Edukacji Ekologicznej. Oprócz zdobytej wiedzy na temat postaw i zachowań ekologicznych, zajęciom towarzyszyła świetna zabawa, a nasi uczniowie wykazali się dużą aktywnością i zaangażowaniem. Miłym zakończeniem pokazowej lekcji ekologicznej były upominki dla uczniów.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved