foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

wycieczka szcz24.10.2016 r. uczniowie klasy II i III gimnazjum wzięli udział w niezwykle ciekawych warsztatach w Ośrodku Szkoleniowo-Badawczym w zakresie energii odnawialnej „OSTOJA”. Wycieczka do Ostoi k. Szczecina zorganizowana została w ramach Programu Grantowego ENERIS. Eko-Agenci wzięli udział w warsztatach „Kolorowa energia”, dowiedzieli się ciekawych informacji dotyczących odnawialnych źródeł energii, produkowali prąd na Energorowerach, konstruowali samochody zasilane bateriami fotowoltaicznymi oraz brali udział w konkursach na największą produkcję energii elektrycznej. Po wytężonej pracy umysłu oraz mięsni na Energorowerach udaliśmy się na ognisko, gdzie oprócz pysznych kiełbasek jadalne okazały się również talerze wykonane z otrębów. Zajęcia w „Ostoi” były bardzo interesujące, a Eko-Agenci wrócili do Lubiany bogatsi o nowe ekologiczne wiadomości i doświadczenia.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved