foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

wolontariatW sobotę 19 listopada wolontariusze oraz podopieczni Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego ze Stargardu,wspólnie wybrali się do kina na bajkę pt.: ”Wilk w owczej skórze”. Sceny z filmu ukazały  nam jak wielką wartość ma wspólne bycie ze sobą i przestrzeganie ustalonych zasad. Oglądając bajkę nauczyliśmy się, że potrzeba   całościowo popatrzeć na życie drugiego człowieka, aby zrozumieć jego postępowania, a nie tylko oceniać.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved