foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

mis1 grudnia w szkolnej bibliotece odbyły się urodziny Kubusia Puchatka , na którą zostali zaproszeni drugoklasiści i ich rodzice. Spotkanie rozpoczęliśmy od wspólnej zabawy tanecznej „Lecimy samolotem”, która  rozluźniła atmosferę i wprawiła  wszystkich w dobry humor. Dzieci i rodzice obejrzeli przedstawienie „ Złotowłosa i trzy misie” w wersji polsko-angielskiej. Pani Agnieszka Kotkowska przeczytała bajkę po polsku, uczennice klasy IG ( Jula Bac, Oliwia Krzyżaniak, Marcjanna Wójcik, Nikola Wrzosek) mówiły swoje kwestie po angielsku, a pani Marta Przybył fragmenty książki tłumaczyła na  język angielski. Była to niezwykła lekcja biblioteczna polegająca na aktywnym czytaniu literatury dziecięcej i wdrażaniu do czytelnictwa obcojęzycznego. Goście obejrzeli  prezentację multimedialną przypominającą niezwykłego jubilata –Kubusia Puchatka, który w tym roku skończył 90 lat!!! Nie zabrakło zabaw plastycznych, łakoci i upominków. Rodzice otrzymali pamiątkowe zakładki z zaletami czytania dzieciom, a uczniowie plakaty zachęcające do nauki języków obcych. Czas szybko minął podczas wspólnej zabawy, dzieci i rodzice opuścili bibliotekę uśmiechnięci  i zadowoleni.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved