foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

biblioteka19 stycznia uczniowie naszej szkoły pierwszy raz wzięli udział w lekcji bibliotecznej zorganizowanej w Miejskiej Bibliotece w Choszcznie. Na spotkaniu panie bibliotekarki tłumaczyły dzieciom zasady korzystania z biblioteki, katalogu komputerowego, przedstawiły korzyści z posiadania karty czytelniczej, opowiedziały o bogatej ofercie biblioteki. Dzięki wycieczce do Miejsiej Biblioteki uczniowie poznali nowe możliwości wypożyczania książek … czytaj więcej na stronie www.mbp.choszczno.edu.pl/news.php

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved