foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

profilaktyka09.02.2017 r. w Drawnie uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w Powiatowym Konkursie Wiedzy Profilaktycznej. Celem konkursu  była promocja zdrowego stylu życia z zakresu profilaktyki uzależnień. Przedstawiciele naszej szkoły Klaudia Wiśniewska, Bartosz Grzyb, Bartosz Szuster  drużynowo zajęli I miejsce. W punktacji indywidualnej Klaudia zajęła III miejsce a Bartek Grzyb miejsce IV. Walka była bardzo wyrównana, punktacja czterech pierwszych miejsc różniła się dosłownie jednym i dwoma punktami.
Gratulacje dla uczestników!

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved