foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

pex14.02.2017 r. w ramach działań programu ekonomicznego „Na Własne Konto” Fundacji Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej pojechaliśmy na wycieczkę edukacyjną do Banku Pekao S.A. w Barlinku. W banku zostaliśmy miło powitani przez panią Małgorzatę Ryszawa, która opowiedziała nam historie banku, pieniądza, przekazała informacje dotyczące płatności, kart, kredytów i kont dla nas:) Zwiedziliśmy bank, stanowiska pracy oraz poznaliśmy zadania osób pracujących w banku. Na koniec ciekawych zajęć rozwiązaliśmy test wiedzy o bankowości. Najlepiej test napisali Julia Bac i Gabriel Kruszka, Gratulujemy!!! Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki oraz Certyfikaty. Dziękujemy bardzo za ciekawą lekcję bankowości!

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved