foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

walentynkiWalentynkowe święto przypadło w tym roku podczas ferii zimowych.  W związku z tym, że jest to jedno z bardziej wyczekiwanych świąt wśród młodzieży postanowiliśmy nieznacznie przyspieszyć jego obchody.
W tygodniu poprzedzającym ferie ogłoszony został konkurs na najpiękniejszą kartkę walentynkową. Wpłynęło sporo prac, z czego bardzo się ucieszyliśmy. Zwycięzcą został Maciej Krzyżaniak, pozostali uczniowie otrzymali wyróżnienia.
W czwartek, 9 lutego, rozpoczęła pracę poczta walentynkowa. Uczniowie wrzucali do skrzynki przygotowane na tę okoliczność kartki. Natomiast w godzinach popołudniowych zorganizowano dyskotekę walentynkową. Niestety, tylko kilkoro uczniów skorzystało z zaproszenia, a szkoda. Należało tylko zadbać o bezpieczny przyjazd do szkoły, odwozy były zapewnione. Na dodatek grał sprawdzony DJ - Grzegorz Maryniak.

Faktyczne obchody walentynek przypadły w szkole w piątek. Tego dnia od rana rozdawano uczniom serduszka z numerkami. Podczas przerw można było odszukać swoją parę, a potem zgłosić się do organizatorów po słodką niespodziankę. Przerwy umilała nam muzyka i karaoke, a po korytarzach przechadzał się amorek z pięknymi walentynkami,  którzy częstowali cukierkami.
Specjalnie z okazji walentynek przygotowano i przedstawiono podczas przerw prezentację na temat symboli miłości i historii walentynek.
Tego dnia roznoszono także pocztę walentynkową. Jeśli ktoś z Was nie otrzymał w tym dniu kartki może liczyć na to w poniedziałek tuż po feriach.
Kolejne walentynki za nami. Było sporo deklaracji miłości i zwykłych słów sympatii. Jeśli Tobie nie udało się przełamać pierwszych lodów i zabrakło odwagi  to zachęcamy do podejmowania prób nie tylko w walentynki. Jest na to każdy dzień, w którym możesz powiedzieć komuś: "fajnie, że jesteś", "mogę na Ciebie liczyć", "lubię Cię", a gdy brak słów to niech będą czyny. Potem będą dowody sympatii. Powodzenia.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved