foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

czytNASZA BIBLIOTEKA SZKOLNA POZYSKAŁA FUNDUSZE NA ZAKUP NOWOŚCI WYDAWNICZYCH W RAMACH
NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA
Kwota dotacji: 15 000 zł!

 Zapraszamy Was Uczniowie i Waszych Rodziców do zgłaszania swoich propozycji książek, które chcielibyście przeczytać i które powinny według Was znaleźć się w naszej bibliotece.
Jeśli masz propozycję – przyjdź do biblioteki szkolnej, wypełnij ankietę lub napisz  na kartce tytuł, autora i wrzuć kartkę do skrzynki. To pomoże nam  utworzyć listę zakupów.
Choć wielu dziś narzeka, że młodzi ludzie nie czytają, my wiemy, że wielu z Was chętnie sięga po literaturę. Polska noblistka Wisława Szymborska, mówiła, że: „czytanie książek to najwspanialsza zabawa, jaką ludzkość sobie wymyśliła” obiecujemy, że  wielokrotnie będziemy  Was do tej zabawy zapraszać.
Na bieżąco będziemy informować o podjętych działaniach związanych z realizacją Narodowego Programu rozwoju Czytelnictwa.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved