foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

piknik8 czerwca wybraliśmy się wraz z naszymi wychowawczyniami  na piknik do Bukwicy. Po przyjeździe na miejsce rozlokowaliśmy na trawie koce i sprzęt sportowy. Następnie graliśmy  w piłkę nożną, skakaliśmy na skakankach. Chętni grali w gry planszowe i tenisa stołowego. Korzystaliśmy też ze sprzętu rekreacyjnego na placu zabaw. Później zjedliśmy kiełbaski z grilla przygotowane przez nasze mamy. Świetnie smakowały na świeżym powietrzu. Pani sołtys poczęstowała nas słodkościami. Na koniec wybraliśmy  się na podwórze do  naszego  kolegi Huberta, gdzie widzieliśmy konie i małego źrebaka. Cały czas towarzyszyła nam piękna pogoda i dobry humor. Wróciliśmy do domu w radosnych nastrojach. Wszystkim mamom i Pani sołtys Bukwicy serdecznie dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu pikniku.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved