foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

rsZachodniopomorski Sejmik Osób Niepełnosprawnych organizuje bezpłatne szkolenie Akademii Umiejętności Rodzicielskich i Opiekuńczych w ramach projektu "Akademia Umiejętności Rodzicielskich i Opiekuńczych oraz Integracji Rodziny”.

Szkolenia skierowane są do rodziców dzieci do 18 r. ż. i są bezpłatne. 

Organizator zapewnia:

- zakwaterowanie, 

- wyżywienie,

- materiały szkoleniowe 

- zwrot kosztów dojazdu na podstawie biletów komunikacji publicznej lub jeżeli uczestnik szkolenia dojeżdża samochodem - refundacja do ceny najtańszego biletu na danej trasie. 

Ośrodek w którym realizowane są szkolenia zlokalizowany jest w Świnoujściu, bardzo blisko promenady. 

  

Pierwsze szkolenie już w dniach 22-23-24.09.2017 r. w Świnoujściu  na temat,,  Sztuka asertywnej komunikacji”  . Kolejne szkolenie w dn. 29-01.10.2017 r., termin  pozostałych szkoleń zostanie podany w późniejszym czasie.          

 

Harmonogram III zjazdu

Formularz zgłoszeniowy na szkolenie            

Gorąco zachęcam rodziców do udziału w projekcie

Pedagog szkolny

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved