foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

policjaW naszej szkole dbamy o bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem dzieci. Dlatego zaprosiliśmy policjanta z Posterunku Policji w Pełczycach, który przypomniał najmłodszym uczniom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa m.in. podczas zabaw, właściwym poruszaniu się po drodze, o bezpiecznej jeździe rowerem, nie wpuszczaniu do domu nieznajomych. A uczniowie z klasy I otrzymali Elementarz Zasad Bezpieczeństwa w ramach programu edukacyjnego „PRZYJACIELE GRYFUSIA”. Książeczka opisuje w sposób łatwy i przyjemny zasady, którymi należy się kierować, aby dziecku nie stało się coś złego i przykrego.
Pamiętaj !
• Jeśli jesteś sam w domu, nie otwieraj drzwi obcym
• Nie korzystaj z propozycji jazdy samochodem od obcej osoby
• Zawsze mów rodzicom dokąd wychodzisz
• Do zabawy wybieraj zawsze miejsca bezpieczne, oddalone od jezdni
• Nie podchodź do obcych psów
• Podczas jazdy rowerem, zakładaj kask
• Numery alarmowe: 997 policja, 998 straż , 999 pogotowie

Już wkrótce spotkanie dla uczniów klas V-VII oraz uczniów gimnazjum na temat ,,Bezpieczeństwo uczniów i odpowiedzialność karna nieletnich”

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved