warsztatyUczniowie gimnazjum udali się do Szczecina, aby uczestniczyć w warsztatach edukacyjno – profilaktycznych zorganizowanych przez Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki Wydział Zdrowia oraz Wojewódzką Stację Sanitarno Epidemiologiczną. Celem warsztatów było przekazanie rzetelnej wiedzy na temat zakażenia HIV oraz AIDS. W przystępny, ciekawy i otwarty sposób omówiono tematy zagrożenia tą chorobą oraz wpływem na całe późniejsze życie. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali i aktywnie brali udział w podsumowaniu zdobytej wiedzy.