rodzinaBycie rodzicem to najtrudniejsza i najważniejsza z naszych życiowych ról. Kika cennych porad i wskazówek dotyczących wychowania szczęśliwego i odpowiedzialnego dziecka otrzymali rodzice uczniów klasy I oraz VII . Podczas ostatniej wywiadówki rodzice uczestniczyli w spotkaniu z doradcą rodzinnym - psychoterapeutą Grażyną Kowalczyk. Na spotkaniu w bardzo ciekawy i przystępny sposób omówione zostały tematy ,Jak wykorzystać inteligencję emocjonalną dziecka w procesie dyscyplinowania” oraz ,,Czas dorastania w kontekście dyscyplinowania” .