foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

zawodoznKilkoro uczniów z klasy VII oraz III gimnazjum uczestniczyło w wydarzeniu, które odbyło się w Zespole Szkół nr 2 w Choszcznie w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych ,,Odkryj swój talent”. Uczniowie zapoznali się z ofertą kształcenia w Branżowej Szkole I Stopnia (dawniej Szkoła Zawodowa). Nauczyciele oraz uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w świetny sposób (warsztaty, prezentacje multimedialne, wystawa konsumpcja wyrobów cukierniczych, pokaz narzędzi) przybliżyli nam zawody tj. cukiernik, piekarz, kucharz, stolarz, murarz, kasjer, fryzjer. Uczniowie spotkali się także z doradcą zawodowym.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved