wrozby30 listopada w świetlicy szkolnej zapanowała magiczna atmosfera… Z okazji „Andrzejek” wróżki z klasy VII oraz wróżbici Maciej i Eryk przepowiadali najbliższą i daleką przyszłość zarówno młodszym kolegom, jak i tym trochę starszym. W andrzejkowy wieczór spełniają się wszystkie przepowiednie, wróżyliśmy z kart, poznaliśmy przyszłe zawody, a nawet imiona naszych małżonków. Po wróżbach nadszedł czas na dobrą zabawę, w dyskotekowy nastrój wprowadzili nas dj Grzegorz i dj Maciej. Magiczna atmosfera sprawiła, że wszyscy doskonale się bawili. Hokus - pokus, czary - mary niech się spełnią andrzejkowe czary!!!