wigilia6Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia wiele klas naszej szkoły organizuje wigilię klasową. 18 grudnia spotkanie wigilijne odbyło się w klasie szóstej. W tym uroczystym dniu uczniowie przyszli do szkoły w odświętnych strojach. Dzieląc się opłatkiem składali sobie życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok. Oczywiście był też Mikołaj z elfem, rozdawali prezenty i było dużo radości z tego powodu. Potem śpiewaliśmy kolędy i zajadaliśmy się pierogami oraz innymi łakociami przygotowanymi przez nas i naszych rodziców. Przy wigilijnym stole wymienialiśmy się spostrzeżeniami na temat wieczerzy wigilijnej w swoich domach rodzinnych. Wszyscy wyczuwali podniosłą atmosferę zbliżających się Świąt. Oby takich dni pełnych radości w szkole było więcej. Zobaczcie sami!