foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

aidsW I półroczu trzy uczennice szkoły: Oliwia Krzyżaniak, Oliwia Musiał i Marcjanna Wójcik reprezentowały nas na Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o AIDS. Nie zdobyły miejsc na podium, lecz zyskały coś cennego- wiedzę na temat budowy wirusa HIV, drogi zakażenia wirusem oraz profilaktyki zachorowań na AIDS. Każdy uczestnik został nagrodzony książką, którą wręczyli organizatorzy: Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Choszcznie.

 


Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved