foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

Egzamin ósmoklasisty

egzamin final

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

rekrutacja

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

kundelek26 października z okazji święta „Dnia kundelka” w naszej szkole mieliśmy wyjątkowego gościa – pan Paweł Walendzik lekarz weterynarii opowiedział nam o swojej pracy oraz jak należy dbać o zwierzęta domowe. 25 października w Polsce obchodzone jest nieformalne święto nierasowych psów mieszańców, czyli kundelków. Tego dnia w szkołach odbywają się apele, zbiórki karmy, a w schroniskach dni otwarte, zachęcające do przygarnięcia piesków – szczególnie kundelków, których w schroniskach jest najwięcej. Pan Paweł w formie ciekawej prezentacji multimedialnej przedstawiał nam najważniejsze zasady postępowania ze szczeniętami i kociętami w pierwszych tygodniach życia. Z zaciekawieniem słuchaliśmy rad i wskazówek pana doktora jak prawidłowo opiekować się naszymi pupilami, aby były zdrowe i szczęśliwe. Miesiąc październik został ogłoszony „miesiącem dobroci dla zwierząt”. Pamiętajmy o zwierzętach, dbajmy o nie, kochajmy je, pomagajmy im każdego dnia!!!

 

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Centrum Usług Wspólnych w Pełczycach

Lokalizacja

Biblioteka szkolna na Facebooku


bibl

Doradztwo zawodowe

dz

Koronawirus

nz

 

nfz

korona1

korona2

 

 

Projekty i współpraca

dbi

2023 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved