foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

rodzinaBycie rodzicem to najtrudniejsza i najważniejsza z naszych życiowych ról. Kika cennych porad i wskazówek dotyczących wychowania szczęśliwego i odpowiedzialnego dziecka otrzymali rodzice uczniów klasy I oraz VII . Podczas ostatniej wywiadówki rodzice uczestniczyli w spotkaniu z doradcą rodzinnym - psychoterapeutą Grażyną Kowalczyk. Na spotkaniu w bardzo ciekawy i przystępny sposób omówione zostały tematy ,Jak wykorzystać inteligencję emocjonalną dziecka w procesie dyscyplinowania” oraz ,,Czas dorastania w kontekście dyscyplinowania” .

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved