foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

miś27 listopada z okazji Święta Pluszowego Misia do szkolnej biblioteki zostały zaproszone dzieci z grupy przedszkolnej na przedstawienie przygotowane przez uczennice klasy II Gim: „ Złotowłosa i trzy misie”. Dzieci z uwagą słuchały jak Pani Agnieszka Kotkowska czytała bajkę. Po przedstawieniu przedszkolaki wypożyczyły książeczkę i otrzymały pamiątkowe zakładki z zaletami czytania dzieciom. Maluchom bardzo podobała się pierwsza wizyta w szkolnej bibliotece.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved