foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

Egzamin ósmoklasisty

egzamin final

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

rekrutacja

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

W listopadzie ubiegłego roku uczniowie klas drugich i trzeciej wzięli udział w VI edycji konkursu „Wokół symboli narodowych” zorganizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej w Szczecinie. Rywalizowało między sobą 1189 uczniów z 83 szkół z województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego.

            Najlepszym znawcą symboli narodowych w naszej szkole okazał się Kamil Pertek z klasy III, zajmując II miejsce. Tuż za nim, na III miejscu, znaleźli się Franciszek Łuciów z klasy II a i Jakub Betler z klasy III. Pozostali uczestnicy zajęli miejsce czwarte.

            Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i serdecznie gratulujemy.

 

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Centrum Usług Wspólnych w Pełczycach

Lokalizacja

Biblioteka szkolna na Facebooku


bibl

Doradztwo zawodowe

dz

Koronawirus

nz

 

nfz

korona1

korona2

 

 

Projekty i współpraca

dbi

2024 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved