egzamin

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

Szkolne filmy

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

wystawaCała szkoła książkę wzięła,
Do czytania się zabrała,
Sienkiewicza przypomniała…

‘’Poprzez swoją twórczość, publicystykę i działalność społeczną budzi świadomość narodową, uczy dumy z polskości, umiłowania ojczyzny i zdolności do poświęceń”- podkreślili senatorowie ustanawiając 2016 Rokiem Henryka Sienkiewicza.
15 listopada mija 100 rocznica śmierci polskiego noblisty Henryka Sienkiewicza z tej okazji na szkolnym korytarzu pojawiła się wystawa poświęcona życiu i twórczości pisarza. Uczniowie naszej szkoły przygotowali prace plastyczne promujące najbardziej znane jego dzieła Krzyżacy, Potop, Ogniem i mieczem, W pustyni i w puszczy, Quo vadis.
Biblioteka szkolna zachęca wszystkich uczniów do spędzania listopadowych wieczorów z książką. Na początku listopada promowaliśmy literaturę fantasy teraz przede dniu Święta Niepodległości przypominamy powieści historyczne i twórczość Sienkiewicza.
Cieszymy się, że mamy coraz więcej entuzjastów literatury wśród gimnazjalistów.

dz

Koronawirus