foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

dzien wolontDzień 5 grudnia jest  obchodzony pod hasłem  „Międzynarodowy Dzień Wolontariusza”. W naszej szkole również  działa Szkolne Koło Wolontariatu. Jak zauważmy przez cały rok wolontariusze starają się swoją pracą wspomóc  osoby potrzebujące, jak również  prowadzą wiele akcji, które  przynoszą zakładane rezultaty. Wszystkim  wolontariuszom  składamy najlepsze życzenia  wytrwałości w dalszej bezinteresownej pracy oraz  dziękujemy za niesione dobro.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 

Lokalizacja

Bierzemy udział w programach

eneris1

mkpilotaz

„NOWOCZESNA SZKOŁA DROGĄ DO SUKCESU”

projektlogo

Harmonogram realizacji zadań

Harmonogram - zmiany

 nt

banmat2

2019 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved