dzienkobietNajważniejsze jest poczucie humoru. Tego nie zabrakło prowadzącym apel z okazji Dnia Kobiet Kasandrze i Oskarowi. Sypali żartami jak z rękawa . To wprowadziło wszystkich w dobry nastrój tak, że gdy tylko na ekranie pojawiały się słowa piosenki w wersji karaoke wszyscy natychmiast włączali się do śpiewu. Szkoła aż drżała w posadach. Wyśpiewano kilka piosenek specjalnie dla Kobiet i Kobietek w naszej szkole. Było wesoło i zabawnie. Najlepszy jednak okazał się balecik. Przygotowanie baletowe prawie że profesjonalne, a ukazane wdzięki płci pięknej wprost ujmujące. Oglądający szaleli z zachwytu. Oczywiście był też czas na poważne życzenia, kwiaty i uściski. Tego dnia wszystkie przedstawicielki płci pięknej w szkole zostały obdarowane: dziewczęta dostały cukierki, a panie kwiaty oraz słodkie paczuszki od Samorządu Uczniowskiego. Dzień Kobiet obchodzono także w każdej klasie, więc dziewczęta miały jeszcze więcej powodów do radości. To był fajny szkolny dzień obfitujący w wiele wydarzeń.