projekt walentynkiUczniowie klasy II gimnazjum Michalina Hyba, Alicja Kowalczyk, Sara Nowak, Nikola Świtała     i Adam Surdacki zaprezentowali przed społecznością szkolną efekty pracy nad projektem edukacyjnym. Uczniowie przedstawili prezentację multimedialną na temat symboli miłości,którą obejrzeliśmy przed feriami w ramach szkolnych walentynek oraz przedstawienie kabaretowe pt. „Walentynkowy zawrót głowy”. Podczas trwania  występu mogliśmy  dowiedzieć się jakie zalety powinna mieć doskonała Walentynka i super Walenty oraz kogo i w jaki sposób powinniśmy obdarować walentynkowym prezentem. Nad całością przedstawienia czuwał siedzący na drabinie Amorek, który oferował zebranym  swoją pomoc w poszukiwaniu Walentynki i Walentego.  Występ wywołał wiele pozytywnych emocji i lawinę śmiechu. Gratulujemy!