foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

Egzamin ósmoklasisty

egzamin final

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

rekrutacja

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

teatr22 marca, już po raz szesnasty, gościliśmy w naszej szkole entuzjastów teatru i sztuki teatralnej, bowiem właśnie tego dnia odbywał się Powiatowy Konkurs Wiedzy o Teatrze. Nasz konkurs organizowany jest w związku z przypadającym 27 marca Międzynarodowym Dniem Teatru. Międzynarodowy Dzień Teatru to święto uchwalone w 1961 roku, na pamiątkę otwarcia Teatru Narodów w Paryżu, które miało miejsce 27 marca 1957 roku. Uczestnicy rywalizowali ze sobą w trzech kategoriach:   w kategorii klas I – III, IV – VI i gimnazjum. O tytuł teatrologa walczyli uczniowie ze szkół podstawowych z Choszczna (SP nr 3), Drawna, Chrapowa, Zamęcina, Będargowa, Korytowa, Pełczyc i Lubiany oraz z gimnazjów z Choszczna, Drawna, Bierzwnika, Pełczyc i Lubiany – łącznie 52 uczniów.

Dla najlepszych przewidzieliśmy nagrody i upominki, które ufundowali: Starostwo Powiatowe, Bank PKO BP z Barlinka, Rada Rodziców i Gmina Pełczyce.
W kategorii klas I – III najlepszymi znawcami teatru okazali się: Amelia Jurkiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Choszcznie, Lidia Nowak ze Szkoły Podstawowej w Drawnie i Norbert Siarek  ze Szkoły Podstawowej w Lubianie. Tytuł najlepszej drużyny przypadł w udziale SP nr 3 z Choszczna. Wśród uczniów klas IV – VI znakomitą wiedzą teatralną wykazali się: Hanna Bruzi, Martyna Hołownia ( SP Drawno) – Im, Adriana Gdaniec  (SP Drawno) – II m, Ada Kłos (SP nr3 w Choszcznie) – III m, Jakub Bielawski (SP Zamęcin) – III m. Najlepszą drużyną okazała się szkoła z Drawna. Klasyfikacja w  gimnazjum wypadła  następująco: Im – Tomasz Wróblewski (Choszczno), II m Krzysztof Dzierbunowicz (Drawno), III m – Julia Budynek (Choszczno). Najlepszą drużyną zostało Gimnazjum w Choszcznie.
Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą na temat teatru. Zwycięzcom gratulujemy. Opiekunom dziękujemy za przygotowanie uczniów, a sponsorom za hojność.
Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwały jego organizatorki: p. Agnieszka Kotkowska, p. Barbara Królikowska i  p. Beata Kwaśna.

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Centrum Usług Wspólnych w Pełczycach

Lokalizacja

Biblioteka szkolna na Facebooku


bibl

Doradztwo zawodowe

dz

Koronawirus

nz

 

nfz

korona1

korona2

 

 

Projekty i współpraca

dbi

2023 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved