bombkiTrzypokoleniowe spotkanie w grupie „0”, czyli mama i córka p.Iwony we wspólnej pracy na kiermasz bożonarodzeniowy. Przedszkolaki wykazały się niesamowitą pracowitością i talentem robiąc styropianowe bombki metodą decoupage. Dzieci skrupulatnie rozdzielały serwetki, kleiły i słuchały kolejnych instrukcji. Odwiedził nas pan dyrektor i też poradził sobie z tą trudną techniką zdobienia. Na koniec były świąteczne słodkości i pamiątkowe zdjęcia. Mamy nadzieję, że nasze bombki spodobają się wszystkim 14 grudnia.