foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Wychowujemy uczniów w duchu uniwersalnych wartości moralnych, tolerancji, humanistycznych wartości, patriotyzmu, solidarności, demokracji, wolności i sprawiedliwości społecznej. Przygotowujemy młodzież do świadomego i racjonalnego funkcjonowania w świecie ludzi dorosłych oraz do pełnienia ważnych ról społecznych.

Szkoła Podstawowa

w Lubianie

Egzamin ósmoklasisty

egzamin final

Rekrutacja do klas I i oddziału przedszkolnego

rekrutacja

Platforma edukacyjna

classroomoffice

Proponowane linki

lektury

zoo

matma

Dzwonki lekcyjne

08.30  -  09.15

09.25  -  10.10

10.20  -  11.05

11.15  -  12.00

12.20  -  13.05

13.15  -  14.00

14.10  -  14.55

Zaloguj się

Z takim przesłaniem przyjechali do nas  „RYMcerze”, dwaj młodzi raperzy Bęsiu –Łukasz Bęś i DJ Yonas- Jonatan Blanki. Przeprowadzili cenną lekcję wychowawczą, uświadamiając  młodzież jak ważne w ich życiu są wartości. Zachęcali do podejmowania mądrych decyzji, rozwijania swoich pasji, utrzymywania dobrych relacji z ludźmi, spędzania wolnego czasu bez  używek. Uświadamiali, iż  lepiej żyć w zgodzie ze sobą, stawiając na własny rozwój oraz zainteresowania. Swoim własnym przykładem pokazali, że każdy kieruje swoim życiem i każdy sam może je zmienić.

 

Adres i kontakt

 

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBIANIE

Lubiana 6

73-260 Pełczyce

 

powiat choszczeński

woj. zachodniopomorskie

Sekretariat - (95) 768 57 21

e-mail: poczta@szkolalubiana.pl

 bip

Centrum Usług Wspólnych w Pełczycach

Lokalizacja

Biblioteka szkolna na Facebooku


bibl

Doradztwo zawodowe

dz

Koronawirus

nz

 

nfz

korona1

korona2

 

 

Projekty i współpraca

dbi

2024 Copyright Szkoła Podstawowa w Lubianie Rights Reserved